تاریخ انتشار خبر : 1400/11/04

گروه توسعه اقتصاد ملل در بیست و چهارمین سال رتبه بندی 100 شرکت برتر ایران، ضمن دستیابی به بیشترین رشد فروش بر فراز قله ساختمان و عمران کشور ایستاد.

- به گزارش روابط عمومی گروه توسعه اقتصاد ملل صبح روز دوشنبه چهارم بهمن ماه 1400 مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران میزبان شرکتهای برتر کشور بود که از سوی مرکز رتبه بندی سازمان مدیریت صنعتی دارای رتبه ویژه شناخته شده بودند.

- در ابتدای این مراسم دکتر کیانی مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی ضمن خیر مقدم به حضار، از شرکتهایی که در شرایط سخت و پیچیده کسب و کار امروزی اقتصاد کشور را رونق بخشیده و سبب شکوفایی آن شده اند تقدیر کرد و توضیحاتی را پیرامون روش شناسی رتبه بندی شرکتهای برتر کشور ارائه داد.

- در ادامه دکتر درویش مدیر مرکز رتبه بندی سازمان مدیریت صنعتی به توضیحاتی در خصوص سهم شرکتهای برتر کشور در اقتصاد ملی و مقایسه رتبه بندی این مرکز با رتبه بندی مشهور فورچون 500 پرداخت و نتایج کلی بیست و چهارمین سال رتبه بندی شرکتهای برتر کشور را اعلام نمود.

- بر اساس این رتبه بندی که با شاخصهای 33 گانه و با محوریت شاخص فروش انجام می گیرد، گروه توسعه اقتصاد ملل موفق شد ضمن کسب رتبه اول کشور در گروه ساختمان و مهندسی عمران برای سومین سال، رتبه اول کشور از نظر بیشترین رشد فروش با 385 درصد رشد، رتبه اول کشور از نظر بیشترین صعود در رتبه بندی با 67 رتبه صعود و رتبه شصت و سوم کشور را در میان 100 شرکت برتر کشور از نظر شاخص فروش تصاحب کند.

- دکتر صادقی نیارکی عضو هیأت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، دکتر شاه میرزایی مدیرعامل شرکت صنایع ملی پتروشیمی و دکتر اکبری عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از دیگر مهمانان و سخنرانان مراسم بودند و جناب آقای دکتر خرامهر به عنوان مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت گروه توسعه اقتصاد ملل لوح تقدیر خود را از مهمانان ویژه این همایش دریافت نمودند.