تاریخ انتشار خبر : 1399/12/18

آغاز عملیات اجرایی پروژه مجتمع گردشگری، تفریحی و تجاری ویستاتوس ملل گرگان

روز دوشنبه 18 اسفند ماه آیین آغاز عملیات اجرایی مجتمع گردشگری، تفریحی و تجاری ویستاتوس ملل در شهر گرگان با حضور وزیر میراث فرهنگی،گردشگری وصنایع دستی برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی گروه توسعه اقتصاد ملل در این مراسم که با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و پخش سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران آغاز شد حضرت حجت الاسلام و المسلمین جوادی مدیرعامل محترم موسسه اعتباری ملل ضمن خیر مقدم به حاضرین در مراسم به تشریح مختصات این پروژه عظیم گردشگری پرداختند. ایشان با اشاره به اختصاص 8000 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای این پروژه گردشگری، تفریحی و تجاری که در زمینی به مساحت تقریبی 8 هکتار احداث خواهد شد، اشتغالزایی و ارائه خدمت به هموطنان و شهروندان گرگانی را باعث افتخار موسسه اعتباری ملل دانستند و از مسئولین استانی در راستای اجرای این پروژه و رفع موانع و مشکلات صمیمانه درخواست همکاری نمودند.
جناب آقای دکتر حق شناس استاندار محترم استان گلستان و جناب آقای دکتر مونسان وزیر محترم میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی از دیگر سخنرانان این مراسم بودند و از توجه ویژه موسسه اعتباری ملل به توسعه زیرساختهای گردشگری کشور قدردانی کردند. در پایان مراسم کلنگ آغاز این پروژه گردشگری و تفریحی با حضور وزیر محترم گردشگری، استاندار و سایر مسئولین استان گلستان، مدیران ارشد موسسه اعتباری ملل و مدیرعامل گروه توسعه اقتصاد ملل به زمین زده شد.